TV Series Development and Pitching Workshop

Töötoa pealkiri eesti keeles: Telesarja arendamine ja esitlemine

Töötuba toimub inglise keeles. Eestikeelne kokkuvõte:

Kuidas arendada algsest ideest telesari? Millised sammud tuleb läbida, et projekt oleks sellises vormis, et jagada seda produtsentide, levitajate, rahastajate, voogedastusplatvormide ja telekanalitega? Kuidas telesarja esitleda ja mis on pitching?

Kolmepäevane intensiivne loojutustamise töötuba on mõeldud stsenaristidele ja produtsentidele, nii algajatele kui kogenud professionaalidele. Töötoas käsitletakse telesarja arendamise etappe alates idee sünnist kuni esitlusfaasini. Teemade seas on tunnuslause (tagline), juhtlause (logline), loo struktuur, tegelaste arendamine ja maailmate ehitamine. Osalejad saavad arusaama, milliseid materjale, millisel kujul ja mis formaadis on tarvis oma sarja esitlemiseks.

Viimasel töötoa päeval esitab iga osaleja juhendajatele ja grupile 10-minutilise esitluse (pitch’i) oma sarjaprojektist. Iga osaleja saab tagasisidet, sh analüüsi oma projekti sisulistest ja rahastuslikest väljavaadetest.

Kursust juhendavad Brasiilia päritolu stsenarist Lucas Abrahão ja stsenarist ning rezissöör Jotagá Crema.

Jotagá Crema

Õppekavarühm: Kirjandus ja lingvistika

Meie veebileht kasutab küpsiseid

Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega. Kõik tingimused on loetletud siin: Privaatsuspoliitika