Veebikursused

Nendel kursustel osalemine võib toimuda kust tahes – Võrust või Vancouverist, Tokyost või Tartust.
Loovkirjutamine
Meil kõigil tekib aegajalt vajadus koostada tekste – olgu see siis kõne perekondlikul sündmusel, tööalane ettekanne või kasvõi selgitus kahjukäsitluse vormil.

Juhendaja: Leana Jalukse

Draama
Aeg on füüsikaline suurus, aga ka ühiskondlik kokkulepe. Igal kultuuril on oma ajataju. Igal indiviidil oma arusaam ajast. Ent milline on näitekirjaniku aeg?

Juhendaja: Mihkel Seeder

Stsenaristika
The course is aimed at aspiring screenwriters, guiding the participants through the development of a short film screenplay, from a raw idea to a fully realized first draft.

Juhendaja: Lucas Abrahão

Loojutustamine
How to develop an idea into a TV series project? What are the necessary steps in order to make your project ready for producers, distributors, financiers, streaming platforms and TV channels? How to pitch a TV series?

Juhendaja: Jotagá Crema

Varia
Kas oled leidnud end mõtlemast, et kirjutamine on väga mõnus tegevus, aga sul ei ole selleks aega? Kas sa unistad kirjutamisest rohkem, kui sa tegelikult kirjutad?

Juhendaja: Siret Campbell

Draama
Teatrimaagia saab sageli alguse heast näidendist. Aga mis teeb näidendist hea? Kindlasti on hea näidend enda kaasaega kõnetaval teemal ja see räägib põneva ning originaalse loo.

Juhendaja: Siret Campbell

Drakadeemia kinkekaart

Kinkekaarti saab kasutada Drakadeemia kursuse osalustasu maksmiseks.

Õppekorralduse alused

Kursuste läbiviimise hea tava, milles Drakadeemia on kokku leppinud.