Jotagá Crema

(eesti keeles)

Jotagá Crema on üks peamisi Brasiilia Netflixi originaalsarja “3%” režissööridest ja stsenaristidest alates sarja esimesest hooajast (2016) kuni selle neljanda ja viimase hooajani (2020). “3%” oli voogedastuskanalite üks esimesi võõrkeelsete sarjade edulugusid juba sarja algusest. Aastal 2016 oli see Netflixi enim vaadatud võõrkeelne sari – pool vaatajaskonnast oli Brasiiliast, teine pool ülejäänud maailmast.

Jotagá on ka loonud ja lavastanud mitmeid teisi telesaateid, nende seas “Zoo da Zu” (Discovery Kids, Emmy auhinna nominatsioon); “Cinelab” (Universal Channel); ja “Extraordinary Experiments” (Cartoon Network).

Drakadeemia intervjuu Jotagága leiate siit.

Jotagá juhendab Drakadeemias 13. – 20.02.21 ingliskeelset töötuba “Telesarja arendamine ja esitlemine” (“TV Series Development and Pitching Workshop”) (kandideerimise tähtaeg: 05.02.21).

 

(in English)

Jotagá Crema is one of the primary directors and writers of 3%, the first Brazilian Netflix Original Series, from the first season (2016) to its fourth and final one (2020). 3% was Netflix’s most watched non-English language series in 2016, deriving over half of its audience from outside of Brazil, and went on to become a landmark in streaming platforms’ production of original content worldwide.

Jotagá has also created and directed several shows, such as Zoo da Zu (Discovery Kids, Emmy-nominated); Cinelab (Universal Channel); and Extraordinary Experiments (Cartoon Network), among others.

Read an interview with Jotagá here.

Jotagá is teaching “TV Series Development and Pitching Workshop” Feb 13 – 20, 2021 (application deadline: Feb 5).

Juhendaja kursused

Lõppenud
Siret Campbell

Näidendi kirjutamise ABC

Teatrimaagia saab sageli alguse heast näidendist. Aga mis teeb näidendist hea? Kindlasti on hea näidend enda kaasaega kõnetaval teemal ja see räägib põneva ning originaalse loo.

Ava kursus »
Lõppenud
Siret Campbell

Hea harjumus

Kas oled leidnud end mõtlemast, et kirjutamine on väga mõnus tegevus, aga sul ei ole selleks aega? Kas sa unistad kirjutamisest rohkem, kui sa tegelikult kirjutad?

Ava kursus »
Siret Campbell

Loovkirjutamise inspiratsioonipäev

Inspiratsioonipäeva raames saavad osalejad teha kirjutamisülesandeid, mis on jõukohased nii neile, kelle igapäevatöö ei hõlma endas tööd sõnadega, kui teistele, kes on tööülesannete raames kirjutamisega harjunud.

Ava kursus »
Sisene eDrakadeemiasse