Eesootavad kirjutamisvõistlused

Kirjutamine sujub enamasti hõlpsamalt, kui on käes mõni konkreetne ülesanne või ees terendamas tähtaeg. Ja just neid motivaatoreid pakuvad võistlused ja konkursid. Praegu on käimas mitu eriilmelist võistlust, mille info leiad siit alt. Loodame, et leiad nende seast end motiveeriva žanri ja lähteülesande!

Ulmejuttude kirjutajad saavad osaleda jutuvõistlusel, mida korraldavad Eesti Ulmeühing ja kirjastus Fantaasia. Juttude tähtaeg on 31. märtsil. 

Müürileht on välja kuulutanud noorte filmikriitikute suleproovi, mis keskendub sel aastal õudusžanrile. Tekste oodatakse kuni 1. aprillini. 

Käesoleva teatrikuu puhul ootab Draamateater koolinoorte arvustusi ja arutlusi teatrist. Tähtajaks on 1. aprill. 

ETV2 ootab laste draamasarja konkursile ideid, mis on eelkõige mõeldud kuni 12-aastastele vaatajatele ja kajastab Eesti laste igapäevaelu perekonnas, koolis, sõprade seltsis. Tähtaeg: 17. mai.

Eesti Lastekirjanduse Keskus, kirjastus Tänapäev ja ajakiri Täheke on välja kuulutanud algupärase lastejutuvõistluse“MINU ESIMENE RAAMAT”. Lastejuttude sihtgrupp on 5-9-aastased lapsed ning võistluse tähtajaks 1. juuli.

2021 on näidendivõistluse aasta! Eesti Teatri Agentuur ootab 1. augustini algupäraseid teatritekste. 

Selle aasta 1. oktoobrini ootab kirjastus Tänapäev eestikeelsete krimiromaanide käsikirju. 

Häid kirjutamismõtteid!

Heneliis Notton

Meie veebileht kasutab küpsiseid

Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega. Kõik tingimused on loetletud siin: Privaatsuspoliitika