Hooaeg 2022/2023

Sel sügisel algab Helen Pärgi kursus “Kriminaalselt hea harjumus”, kus sa kirjutad valmis krimilühijutu. Kursusel kombineerime erinevaid õppeformaate – alustame igahommikuste kirjutamisharjutustega (kahe nädala vältel), sealt liigume edasi iseseisva kirjutamise perioodi ja kursus päädib grupikohtumisega, kus juhendaja ja grupikaaslased annavad tekstidele tagasisidet. Kursus toimub vahemikus 07.11 – 10.12.2022 ja grupis on 10 kohta. NB! 20. septembrini kehtib kursusele soodushind.

Talvel tuleb ka kursus “Kriminaalselt halb harjumus”. Seda juhendab Mihkel Seeder ja tegemist pole kohe kindlasti krimikursusega. Täpsemalt selle kursuse kohta sügisel, aga ole valmis halbade harjumuste juurutamiseks!

Endiselt on kättesaadavad meie videokursused. Kursus “Kirjutaja virgutaja – mõtteid ja võtteid kirjutamiseks” on paljude kirjutamisharjutustega praktiline kursus. “Kirjandus: piiramatusest piisab” on väga huvitav rännak kirjandusmaailma Jan Kausi juhendamisel. Videokursuseid saad läbida endale sobival ajal ja endale sobivas tempos. Kui oled soetanud ligipääsu kursusele, saad materjale kasvõi korduvalt vaadata, kuulata ja lugeda kuue kuu jooksul.

Drakadeemialt on võimalik tellida rätseptööna ka loovkirjutamiskursust või inspiratsioonipäeva kollektiivile. Meie juhendajad saavad inspireerida neid, kel oma igapäevases töös palju kirjutada tuleb. Saame avada osalejate silmi teemakäsitluste osas, aidata neil suurendada oma tööriistakasti ja avastada kirjutamisprotsessi uutest vaatepunktidest.

Peatse kohtumiseni!

Meie veebileht kasutab küpsiseid

Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega. Kõik tingimused on loetletud siin: Privaatsuspoliitika