Mihkel Ase

Mihkel Ase alustas Drakadeemias 2015. aastal osaledes kursusel „Lühiproosa kirjutamine“. Kirjutamisega on Mihkel tegelenud juba aastaid. Juba põhikooli lõpuaastatel hakkas ta pidama blogi, kus esmalt kirjeldas oma päevategemisi ning hiljem oma alter ego alt juba sügavamaid mõtisklusi. Olles oma kirjutistes kohati küllaltki teravmeelne, ei jäänud ta ka lugejate pahameelest puutumata. Aga eks ta nii ole, et kui südamesse läheb, siis ole ka õigesti öeldud.

Kuigi pärast esimese kursuse läbimist pühendus Mihkel järgnevad aastad rohkem oma argitööle, otsustas ta 2019 aasta sügisel taas Drakadeemiaga ühineda ning läbis kursuse „Loovkirjutamine Jim Ashileviga“. Pärast seda sai jäägitu sidumine omale pitseri. Mihkli initsiatiivil koliti Drakadeemia veeb üle uuele platvormile, millele loodi uus disain ning siseveeb. Samuti on Mihkli initsiatiivil kolinud Drakadeemia mõned kursused veebi. Pikemas plaanis on Mihkli soov luua Drakadeemia veebis eraldi keskkond vilistlastele, et neid ja nende loomingut paremini esile tuua.

Vabal ajal on Mihkli üks suuremaid kirgi kudumine ja inimeste pildistamine. Kuigi siiani pole ta suutnud oma Drakadeemiast saadud kirjutamisteadmisi tulemuslikult rakendada, on tal nii pähe kui ka sahtlisse kirjutatud nii mõnedki head ideed. Seni aga kannab Mihkel hoolt Drakadeemia veebiarenduse üle.

Meie veebileht kasutab küpsiseid

Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega. Kõik tingimused on loetletud siin: Privaatsuspoliitika