Uudised

11. aug. 2023
Konkursile "Suvesulg 2023" laekus hulgaliselt tekste paljudelt autoritelt. Nüüd on sinul võimalik kirjutistega tutvust teha ja hääletada kuni 10. septembrini enda lemmikute poolt.
6. juuli 2023
Kirjuta suvest ja saada meile oma tekstid! Need võivad olla mistahes žanris. Tähtaeg on 1. august. Võitjatele on loo-oo-oomulikult ka auhinnad!
4. juuli 2023
Krimikursusest teatrikriitikani ja magustoiduks veel mitmeid toredaid koostöid. Hüvasti 15. hooaeg ja peatse kohtumiseni toredate osalejatega juba sügisel!
16. sept. 2022
7. novembril algab kursus "Kriminaalselt hea harjumus", mida juhendab Helen Pärk. Uurisime Heleni enda kriminaalse kirjanduse eelistuste kohta. Mida ta loeb? Miks ta loeb? Ja kuidas ta krimikursuse ülesehitusele läheneb?
19. aug. 2022
Eelmisest hooajast on meie head koostööpartnerid Postimees Grupp OÜ, TalTech, ASSITEJ Eesti Keskus ja mitmed teised, kellele tegime kirjutamiskoolitusi, et nende töötajad kirjutaksid veelgi paremaid ja sisukamaid tekste.
8. apr. 2022
Kirjutamisnädala viimases ülesandes tuli kirjeldada mõnda maastikku, kasutades mitteinimlikku perspektiivi. Siit saad lugeda, millised vaatepunktid leidsid Maarja-Liis Elland ja Katariina Kilk.
7. apr. 2022
Kirjutamisnädala neljas ülesanne oli kirjutada lühike lugu endale olulisest helist. Valisime meile saadetud tekstide seast teile lugemiseks Marise, Signe Heibergi ja Veiko Heibergi tekstid.
6. apr. 2022
Kirjutamisnädala kolmanda päeva ülesanne oli tõenäoliselt selle nädala kõige keerulisem. Ülesandeks oli kirjutada armastuskiri, kasutades ainult muutumatuid sõnu ehk määr-, side- ja hüüdsõnu. Põnevaid lahendusi tuli palju, teile lugemiseks ulatame Nele Otto-Lutsu ja Merit Karise loodu.
5. apr. 2022
Kirjutamisnädala teine ülesanne oli kirjutada pidulik pöördumine, kasutades ainult küsilauseid. Valikust tahtsime teiega jagada kahte eriilmelist kõne, esimese autoriks @argiriim ja teise autoriks Linda Eensaar.
4. apr. 2022
Kirjutamisnädala esimese päeva ülesandest lähtuvalt kirjutatud tekstide valik. Autorid: Auli Auväärt, Liisi Iling ja Birgit Itse.

Meie veebileht kasutab küpsiseid

Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega. Kõik tingimused on loetletud siin: Privaatsuspoliitika