Kirjutamisnädal

Kas sa tahaksid rohkem kirjutada, kuid tihti pole õiget hetke või piisavat ajendit? Või kui ongi, jääb inspiratsioonist puudu?

Üks parimaid viise kirjutamisharjumuse tekitamiseks on igapäevaselt kirjutada. Sellele mõeldes korraldab Drakadeemia 8. – 12. märtsini kirjutamisnädala, mille raames avaldame igal hommikul uue kirjutamisülesande. Ülesande tegemiseks võib võtta täpselt nii palju aega, kui seda parasjagu on. Samuti pole ülesanded žanriliselt piiratud – kirjutamisnädalast on oodatud osa võtma kõik huvilised!

Et kirjutamisnädalast osa võtta, jälgi järgmisel nädalal meie kodulehte, Facebooki või Instagrami. Avaldame iga argipäeva hommikul kell üheksa uue ülesande.

Kuna Drakadeemia tiim sooviks väga kirjutamisnädala raames valminud tekste lugeda, olete oodatud oma tekste meiega jagama saates need aadressile heneliis.notton@drakadeemia.ee. Kui aga teete kirjutamisest mõne vahva sotsiaalmeediapostituse, märkige meid oma postituse juurde ning lisage #drakadeemiakirjutamisnädal.

Kirjutamisteni!

Heneliis Notton

Meie veebileht kasutab küpsiseid

Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega. Kõik tingimused on loetletud siin: Privaatsuspoliitika