Suvesule tekstid ja hääletamine

Sel suvel toimus Drakateegi kirjutamiskonkurss “Suvesulg 2023”. Meile laekus hulgaliselt tekste paljudelt autoritelt – meile tuttavatelt ja võõrastelt, noortelt ja teises ning kolmandaski nooruses olevatelt autoritelt.

Nüüd on sinul võimalik tekstidega tutvust teha ja anda hääl nende poolt, mis kõige rohkem meeldivad.

See käib siis nii:

  • mine Drakateeki;
  • kui sulle pakub eriliselt huvi mõni konkreetne žanr (luule, jutud, arvustus või muu), klõpsa sellel žanril. Konkursitööd tunned ära visuaali järgi, millel on sulepea;
  • kui tahad lugeda kõiki konkursi tekste, klõpsa žanriribal “Suvesulg”;
  • iga kirjutise all on link hääletuskeskkonda, mille kaudu saad tekstile oma hääle anda, kui see sulle meeldis. Ühel lugejal on võimalik samale tekstile anda vaid üks hääl, aga kui su südame võidavad mitu teksti, siis hääleta julgelt nende kõigi poolt.

Hääletamise ajal me autorite nimesid ei avalda.

Hääletus Drakateegi lehel kestab 10. septembrini. Siis võtame tulemused kokku ja selgitame välja kõige rikkalikuma häälesaagiga tekstid, mille autorid saavad auhindadega pärjatud.

Kuna tekste laekus 30, siis on sul võimalik lugeda kasvõi üks tekst päevas, nii jõuadki heas tempos kogu saagiga tutvuda. Kui tahaksid igapäevast meeldetuletust ja lugemissoovitust, jälgi Facebookis Suvesule üritust.

Siret Campbell

juhataja, juhendaja

Meie veebileht kasutab küpsiseid

Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega. Kõik tingimused on loetletud siin: Privaatsuspoliitika