Drakadeemia esimene videokursus on teie ees!

Videokursusel “Kirjutaja virgutaja – mõtteid ja võtteid kirjutamiseks” oled ise oma aja peremees, sest saad loenguid kuulata ja harjutusi teha endale sobivas tempos. 

Suureks eeliseks videokursuse juures on see, et saad osaleda ükskõik kust. Elad Põlvas, Narvas, Kihnu saarel või viibid välismaal – “Kirjutaja virgutaja” on sinu jaoks alati olemas. Samuti oleme kursuse loomisel silmas pidanud erivajadusega inimesi. Saad ise valida, kas eelistad videot vaadata subtiitritega või ainult kuulata või hoopiski süveneda tundidesse teksti lugedes.

Kursusel on loomingulise kirjutamise alusteadmiste edasiandmine tihedalt seotud põnevate praktiliste harjutustega, mille käigus kirjutad hulga erinevaid tekste.

Virgutustreeneritena astuvad ekraanile suure kogemusega juhendajad Siret Campbell ja Mihkel Seeder, kes avavad loomingulise kirjutamise teemasid viies tunnis.

Esimene tund käsitleb inspiratsiooni ja kirjutamise algimpulsi tagamaid. Teises tunnis süvened sellesse, millistest osadest koosneb üks täisvereline kirjanduslik tegelane. Kolmandasse tundi jõudnuna saad teada ja kogeda, kuidas on võimalik sama lugu läbi mitme erineva vaatepunkti vaadates teksti värskena hoida.

Neljandas võetakse ette tummine teema, mis on iga kvaliteetse loomingulise teose alguses, keskpaigas ja lõpus – struktuur. Viiendas ja viimases tunnis saad aga lahti mõtestada kirjutamisprotsessi ja seda, kuidas endas peituvat sisemist kirjutajat välja piiluma utsitada.

Vaata kursust tutvustavast videost, kuidas Siret ja Mihkel selgitavad, kellele see kursus on mõeldud ja mida sa sellest kursusest saad.

Pärast seda, kui oled kursuse litsentsi ära tellinud, on kogu materjal kättesaadav 60 päeva. See annab sulle võimaluse kursust vaadata ja harjutusi läbi teha nii palju kordi kui ise soovid.

Kursuse litsentsi saad tellida aadressil kool.drakadeemia.ee

Eve Tisler

Meie veebileht kasutab küpsiseid

Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega. Kõik tingimused on loetletud siin: Privaatsuspoliitika